Zaposleni

Franček Poličnik

Naziv, ime in priimek
Franček Poličnik
Popolni naziv
magister inženir hortikulture (MSc)
Oddelek (kratica)
OVR
Delovno mesto
Asistent VII/2
Skupina
Raziskovalec
Telefon
03 71 21 606
E-naslov
franci.policnik@ihps.si

Preberi več

Silvo Žveplan

Naziv, ime in priimek
Silvo Žveplan
Popolni naziv
Univerzitetni diplomirani inženir kmetijstva
Oddelek (kratica)
OVR
Delovno mesto
Višji strokovno raziskovalni asistent
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 628 GSM: 041 361 678
E-naslov
Silvo.Zveplan@ihps.si

Preberi več

Silvija Žgajner

Naziv, ime in priimek
Silvija Žgajner
Popolni naziv
Dipolomirani inženir agronomije in hortikulture
Oddelek (kratica)
OVR
Delovno mesto
Samostojni strokovni sodelovec
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 629
E-naslov
Silvija.Zgajner@ihps.si

Preberi več

Martina Zupančič

Naziv, ime in priimek
Martina Zupančič
Popolni naziv
Univerzitetni diplomirani inženir agronomije
Oddelek (kratica)
OSP
Delovno mesto
Direktorica
Skupina
Uprava
Telefon
03 71 21 602 GSM: 031 325 015
E-naslov
Martina.Zupancic@ihps.si

Preberi več

Darja Zupanc

Naziv, ime in priimek
Darja Zupanc
Popolni naziv
/
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Vrtnar IV
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 625
E-naslov
Darja.Zupanc@ihps.si

Preberi več

Ivica Skubic Zapušek

Naziv, ime in priimek
Ivica Skubic Zapušek
Popolni naziv
vrtnar
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Vrtnar IV
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 637
E-naslov
orto.tehniki@ihps.si

Preberi več

Mitja Strašek

Naziv, ime in priimek
Mitja Strašek
Popolni naziv
Diplomirani inženir agronomije
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Strokovni sodelavec VI
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 638, GMS: 040 551 743
E-naslov
Mitja.Strasek@ihps.si

Preberi več

Tatjana Selič

Naziv, ime in priimek
Tatjana Selič
Popolni naziv
/
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Vrtnar IV
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 638
E-naslov
Tatjana.Selic@ihps.si

Preberi več

Alojz Salobir

Naziv, ime in priimek
/
Popolni naziv
/
Oddelek (kratica)
PP
Delovno mesto
/
Skupina
/
Telefon
03 71 21 645, GSM: 041 785 409
E-naslov
Alojz.Salobir@ihps.si

Preberi več

Andreja Rojnik

Naziv, ime in priimek
Andreja Rojnik
Popolni naziv
Inženir kmetijstva
Oddelek (kratica)
OSP
Delovno mesto
Knjigovodja VI
Skupina
Uprava
Telefon
03 71 21 623
E-naslov
Andreja.Rojnik@ihps.si

Preberi več

PRIJAVA NA NAŠE ELEKTRONSKE NOVICE

© 2016 - 2019 Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije vse pravice pridržane. | Piškotki