Priimek in ime Oddelek E-naslov Telefon
Bukovec Primož OUPO Primoz.Bukovec@ihps.si 03 71 21 640 GSM: 041 783 091
Čeh Barbara ORTO Barbara.Ceh@ihps.si 03 71 21 612
Čerenak Andreja ORTO Andreja.Cerenak@ihps.si 03 71 21 633 GSM: 041 469 536
Čremožnik Bojan ORTO Bojan.Cremoznik@ihps.si 03 71 21 636 GSM: 031 342 922
Ferant Nataša ORTO Natasa.Ferant@ihps.si 03 71 21 635
Ferlež Rus Alenka OVR Alenka.Ferlez-Rus@ihps.si 03 71 21 616 GSM: 041 399 304
Flajs Aleksander PP Sandi.Flajs@ihps.si 03 71 21 635/614 GSM: 041 291 305
Gajšek Helena OSP finance@ihps.si 03 71 21 604, GSM: 041 785 407
Gobec Sabina OVR Sabina.Gobec@ihps.si 03 71 21 632
Grašinar Marija OVR Marija.Grasinar@ihps.si 03 71 21 629
Guček Tanja OVR Tanja.Gucek@ihps.si 03 71 21 606
Herodež Amanda OSP tajnistvo@ihps.si 03 71 21 600
Hribernik Marija OAP Marija.Hribernik@ihps.si 03 71 21 631
Hrustl Boštjan OVR Bostjan.Hrustl@ihps.si 03 71 21 627
Kolenc Uroš OVR Uros.Kolenc@ihps.si 03 71 21 627
Kolenc Zala ORTO Zala.Kolenc@ihps.si 03 71 21 639
Košir Iztok Jože OAP Iztok.Kosir@ihps.si 03 71 21 608 GSM: 041 525 869
Kotnik Gorazd OSP Gorazd.Kotnik@ihps.si 03 71 21 664
Leskošek Gregor PP Gregor.Leskosek@ihps.si 03 71 21 662 GSM: 031 819 532
Livk Joško OUPO Josko.Livk@ihps.si 03 71 21 642 GSM: 041 647 404
Luskar Simona OUPO Simona.Luskar@ihps.si 03 71 21 646
Malovrh Marija OUPO Marija.Malovrh@ihps.si 03 71 21 646
Motoh Roberto OVR Roberto.Motoh@ihps.si 03 71 21 627
Naglič Boštjan ORTO Bostjan.Naglic@ihps.si 03 71 21 641
Ocvirk Miha OAP Miha.Ocvirk@ihps.si 03 71 21 610
Omladič Damjan PP Damjan.Omladic@ihps.si 03 71 21 645, GSM: 040 899 216
Oset Luskar Monika ORTO Monika.Oset-Luskar@ihps.si 03 71 21 634 GSM: 041 894 635
Ozimek Janez OAP Janez.Ozimek@ihps.si 03 71 21 630
Pavlovič Martin ORTO Martin.Pavlovic@ihps.si 03 71 21 618
Persolja Jolanda OVR jolanda.persolja@ihps.si 03 71 21 646
Potočnik Tanja OAP Tanja.Potocnik@ihps.si 03 71 21 630
Poznič Vanja ORTO orto.tehniki@ihps.si 03 71 21 637
Premužič Ankica ORTO orto.tehniki@ihps.si 03 71 21 637
Radišek Sebastjan OVR Sebastjan.Radisek@ihps.si 03 71 21 626, GSM: 041 394 679
Rak Cizej Magda OVR Magda.Rak-Cizej@ihps.si 03 71 21 624 GSM: 031 028 333
Rojnik Andreja OSP Andreja.Rojnik@ihps.si 03 71 21 623
Salobir Alojz PP Alojz.Salobir@ihps.si 03 71 21 645, GSM: 041 785 409
Selič Tatjana ORTO Tatjana.Selic@ihps.si 03 71 21 638
Strašek Mitja ORTO Mitja.Strasek@ihps.si 03 71 21 638
Zapušek Skubic Ivica ORTO orto.tehniki@ihps.si 03 71 21 637
Žgajner Silvija OVR Silvija.Zgajner@ihps.si 03 71 21 629
Zupanc Darja ORTO Darja.Zupanc@ihps.si 03 71 21 625
Zupančič Martina OSP Martina.Zupancic@ihps.si 03 71 21 602 GSM: 031 325 015
Žveplan Silvo OVR Silvo.Zveplan@ihps.si 03 71 21 628 GSM: 041 361 678

PRIJAVA NA NAŠE ELEKTRONSKE NOVICE

© 2016 - 2017 Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije vse pravice pridržane. | Piškotki