Zaposleni

Franček Poličnik

Naziv, ime in priimek
Franček Poličnik
Popolni naziv
magister inženir hortikulture (MSc)
Oddelek (kratica)
OVR
Delovno mesto
Asistent VII/2
Skupina
Raziskovalec
Telefon
03 71 21 606
E-naslov
franci.policnik@ihps.si

Preberi več

Silvo Žveplan

Naziv, ime in priimek
Silvo Žveplan
Popolni naziv
Univerzitetni diplomirani inženir kmetijstva
Oddelek (kratica)
OVR
Delovno mesto
Višji strokovno raziskovalni asistent
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 628 GSM: 041 361 678
E-naslov
Silvo.Zveplan@ihps.si

Preberi več

Magda Rak Cizej

Naziv, ime in priimek
dr. Magda Rak Cizej
Popolni naziv
Doktorica agronomskih znanosti, univerzitetna diplomirana agronomka, magistrica znanosti
Oddelek (kratica)
OVR
Delovno mesto
Višje strokovno raziskovalna sodelavka, Vodja Oddelka za varstvo rastlin
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 624 GSM: 031 280 333
E-naslov
Magda.Rak-Cizej@ihps.si

Preberi več

Sebastjan Radišek

Naziv, ime in priimek
dr. Sebastjan Radišek
Popolni naziv
Znanstveni svetnik (2016)
Oddelek (kratica)
OVR
Delovno mesto
Raziskovalec na področju varstva rastlin – fitopatologija
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 626, GSM: 041 394 679
E-naslov
Sebastjan.Radisek@ihps.si

Preberi več

Martin Pavlovič

Naziv, ime in priimek
Prof. dr. Martin Pavlovič
Popolni naziv
znanstveni svetnik (2003)
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
raziskovalec na področju agrarne ekonomike
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 618
E-naslov
Martin.Pavlovic@ihps.si

Preberi več

Monika Oset Luskar

Naziv, ime in priimek
Monika Oset Luskar
Popolni naziv
Univerzitetna diplomirana inženirka kmetijstva
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Višji strokovno raziskovalni asistent
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 634 GSM: 041 894 635
E-naslov
Monika.Oset-Luskar@ihps.si

Preberi več

Miha Ocvirk

Naziv, ime in priimek
Dr. Miha Ocvirk
Popolni naziv
Doktor bioznanosti, Univerzitetni diplomirani inženir kemijske tehnologije
Oddelek (kratica)
OAP
Delovno mesto
Mladi raziskovalec
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 610
E-naslov
Miha.Ocvirk@ihps.si

Preberi več

Boštjan Naglič

Naziv, ime in priimek
Dr. Boštjan Naglič
Popolni naziv
/
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Asistent z doktoratom
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 641
E-naslov
Bostjan.Naglic@ihps.si

Preberi več

Marija Malovrh

Naziv, ime in priimek
Marija Malovrh
Popolni naziv
Diplomirani biolog
Oddelek (kratica)
OUPO
Delovno mesto
Višji strokovno raziskovalni asistent
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 646
E-naslov
Marija.Malovrh@ihps.si

Preberi več

Simona Luskar

Naziv, ime in priimek
mag. Simona Luskar
Popolni naziv
magistrica znanosti o okolju; uni. dipl. inž. kmet, smer poljedelstvo in vrtnarstvo
Oddelek (kratica)
OUPO
Delovno mesto
Višji strokovno raziskovalni asistent
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 646
E-naslov
Simona.Luskar@ihps.si

Preberi več

PRIJAVA NA NAŠE ELEKTRONSKE NOVICE

© 2016 - 2019 Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije vse pravice pridržane. | Piškotki