Zaposleni

Silvija Žgajner

Naziv, ime in priimek
Silvija Žgajner
Popolni naziv
Dipolomirani inženir agronomije in hortikulture
Oddelek (kratica)
OVR
Delovno mesto
Samostojni strokovni sodelovec
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 629
E-naslov
Silvija.Zgajner@ihps.si

Preberi več

Darja Zupanc

Naziv, ime in priimek
Darja Zupanc
Popolni naziv
/
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Vrtnar IV
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 625
E-naslov
Darja.Zupanc@ihps.si

Preberi več

Ivica Skubic Zapušek

Naziv, ime in priimek
Ivica Skubic Zapušek
Popolni naziv
vrtnar
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Vrtnar IV
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 637
E-naslov
orto.tehniki@ihps.si

Preberi več

Mitja Strašek

Naziv, ime in priimek
Mitja Strašek
Popolni naziv
Diplomirani inženir agronomije
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Strokovni sodelavec VI
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 638, GMS: 040 551 743
E-naslov
Mitja.Strasek@ihps.si

Preberi več

Tatjana Selič

Naziv, ime in priimek
Tatjana Selič
Popolni naziv
/
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Vrtnar IV
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 638
E-naslov
Tatjana.Selic@ihps.si

Preberi več

Alojz Salobir

Naziv, ime in priimek
/
Popolni naziv
/
Oddelek (kratica)
PP
Delovno mesto
/
Skupina
/
Telefon
03 71 21 645, GSM: 041 785 409
E-naslov
Alojz.Salobir@ihps.si

Preberi več

Ankica Premužič

Naziv, ime in priimek
Ankica Premužič
Popolni naziv
/
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Tehnični delavec III
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 637
E-naslov
orto.tehniki@ihps.si

Preberi več

Vanja Poznič

Naziv, ime in priimek
Vanja Poznič
Popolni naziv
Gimnazijski maturant
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Vrtnar IV
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 637
E-naslov
orto.tehniki@ihps.si

Preberi več

Janez Ozimek

Naziv, ime in priimek
Janez Ozimek
Popolni naziv
Inženir živilstva
Oddelek (kratica)
OAP
Delovno mesto
Samostojni strokovni sodelavec
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 630
E-naslov
Janez.Ozimek@ihps.si

Preberi več

Damjan Omladič

Naziv, ime in priimek
Damjan Omladič
Popolni naziv
Orodjar
Oddelek (kratica)
PP
Delovno mesto
Traktorist
Skupina
Tehnični sodelavci
Telefon
03 71 21 645, GSM: 040 899 216
E-naslov
Damjan.Omladic@ihps.si

Preberi več

PRIJAVA NA NAŠE ELEKTRONSKE NOVICE

© 2016 - 2019 Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije vse pravice pridržane. | Piškotki