Skip to content
Logotip: Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije

Zaposleni

Silvo Žveplan

Title, name and surname
Silvo Žveplan
Full title
Univerzitetni diplomirani inženir kmetijstva
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Višji strokovno raziskovalni asistent
Group
Raziskovalci
Phone
03 71 21 628 GSM: 041 361 678
Email
Silvo.Zveplan@ihps.si

Read more

Silvija Žgajner

Title, name and surname
Silvija Žgajner
Full title
Dipolomirani inženir agronomije in hortikulture
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Področni svetovalec I
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 629
Email
Silvija.Zgajner@ihps.si

Read more
Ni slike

Darja Zupanc

Title, name and surname
Darja Zupanc
Full title
/
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Vrtnar IV
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 625
Email
Darja.Zupanc@ihps.si

Read more
Ni slike

Ivica Skubic Zapušek

Title, name and surname
Ivica Skubic Zapušek
Full title
vrtnar
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Vrtnar IV
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 637
Email
orto.tehniki@ihps.si

Read more
Ni slike

Mitja Strašek

Title, name and surname
Mitja Strašek
Full title
Diplomirani inženir agronomije
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Strokovni sodelavec VI
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 638, GMS: 040 551 743
Email
Mitja.Strasek@ihps.si

Read more
Ni slike

Tatjana Selič

Title, name and surname
Tatjana Selič
Full title
/
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Vrtnar IV
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 638
Email
Tatjana.Selic@ihps.si

Read more
Ni slike

Andreja Rojnik

Title, name and surname
Andreja Rojnik
Full title
Inženir kmetijstva
Department (abbreviation)
OSP
Workplace
Vodja finančno računovodske službe II
Group
Uprava
Phone
03 71 21 623, 031 674 686
Email
Andreja.Rojnik@ihps.si

Read more

Magda Rak Cizej

Title, name and surname
dr. Magda Rak Cizej
Full title
Doctor of Agricultural Sciences, agronomist
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Researcher for plant protection, entomology
Group
Researchers
Phone
00386 3 71 21 624 GSM: 00386 31 280 333
Email
Magda.Rak-Cizej@ihps.si

Read more

Sebastjan Radišek

Title, name and surname
dr. Sebastjan Radišek
Full title
Znanstveni svetnik (2016)
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Raziskovalec na področju varstva rastlin – fitopatologija
Group
Raziskovalci
Phone
03 71 21 626, GSM: 041 394 679
Email
Sebastjan.Radisek@ihps.si

Read more
Ni slike

Ankica Premužič

Title, name and surname
Ankica Premužič
Full title
/
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Tehnični delavec III
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 637
Email
orto.tehniki@ihps.si

Read more
SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER
© 2016 - 2024 Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije all rights reserved. | Cookies | Accessibility Statement | Site map