Skip to content
Logotip: Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije

Zaposleni

Silvija Žgajner

Title, name and surname
Silvija Žgajner
Full title
Dipolomirani inženir agronomije in hortikulture
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Področni svetovalec I
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 629
Email
Silvija.Zgajner@ihps.si

Read more

Darja Zupanc

Title, name and surname
Darja Zupanc
Full title
/
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Vrtnar IV
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 625
Email
Darja.Zupanc@ihps.si

Read more

Ivica Skubic Zapušek

Title, name and surname
Ivica Skubic Zapušek
Full title
vrtnar
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Vrtnar IV
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 637
Email
orto.tehniki@ihps.si

Read more

Mitja Strašek

Title, name and surname
Mitja Strašek
Full title
Diplomirani inženir agronomije
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Strokovni sodelavec VI
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 638, GMS: 040 551 743
Email
Mitja.Strasek@ihps.si

Read more

Tatjana Selič

Title, name and surname
Tatjana Selič
Full title
/
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Vrtnar IV
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 638
Email
Tatjana.Selic@ihps.si

Read more

Ankica Premužič

Title, name and surname
Ankica Premužič
Full title
/
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Tehnični delavec III
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 637
Email
orto.tehniki@ihps.si

Read more

Vanja Poznič

Title, name and surname
Vanja Poznič
Full title
Gimnazijski maturant
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Vrtnar IV
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 637
Email
orto.tehniki@ihps.si

Read more

Janez Ozimek

Title, name and surname
Janez Ozimek
Full title
Inženir živilstva
Department (abbreviation)
OAP
Workplace
Samostojni strokovni sodelavec
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 630
Email
Janez.Ozimek@ihps.si

Read more

Roberto Motoh

Title, name and surname
Roberto Motoh
Full title
inženir kmetijstva
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Operativni inženir VI
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 627, GMS: 031 685 330
Email
Roberto.Motoh@ihps.si

Read more

Uroš Kolenc

Title, name and surname
Uroš Kolenc
Full title
dipl.inž.agr. in hort.
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Razvojni inženir VII/1
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 627, GSM: 051 388 719
Email
Uros.Kolenc@ihps.si

Read more
SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER
© 2016 - 2024 Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije all rights reserved. | Cookies | Accessibility Statement | Site map