Skip to content
Logotip: Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije

Zaposleni

Ni slike

Vanja Poznič

Title, name and surname
Vanja Poznič
Full title
Gimnazijski maturant
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Vrtnar IV
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 637
Email
orto.tehniki@ihps.si

Read more

Martin Pavlovič

Title, name and surname
Prof. dr. Martin Pavlovič
Full title
znanstveni svetnik (2003)
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
raziskovalec na področju agrarne ekonomike
Group
Researchers
Phone
03 71 21 618
Email
Martin.Pavlovic@ihps.si

Read more
Ni slike

Janez Ozimek

Title, name and surname
Janez Ozimek
Full title
Inženir živilstva
Department (abbreviation)
OAP
Workplace
Samostojni strokovni sodelavec
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 630
Email
Janez.Ozimek@ihps.si

Read more
Ni slike

Monika Oset Luskar

Title, name and surname
Monika Oset Luskar
Full title
B. Sc. (Agri)
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Senior Adviser I
Group
Researcher
Phone
03 71 21 634 GSM: 041 894 635
Email
Monika.Oset-Luskar@ihps.si

Read more

Miha Ocvirk

Title, name and surname
Dr. Miha Ocvirk
Full title
Doctor of food science
Department (abbreviation)
OAP
Workplace
Researcher
Group
Researchers
Phone
03 71 21 610
Email
Miha.Ocvirk@ihps.si

Read more

Boštjan Naglič

Title, name and surname
Boštjan Naglič PhD
Full title
/
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Assistant with Doctorate
Group
Researchers
Phone
00386 3 71 21 641
Email
Bostjan.Naglic@ihps.si

Read more

Roberto Motoh

Title, name and surname
Roberto Motoh
Full title
inženir kmetijstva
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Operativni inženir VI
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 627, GMS: 031 685 330
Email
Roberto.Motoh@ihps.si

Read more
Ni slike

Marija Malovrh

Title, name and surname
Marija Malovrh
Full title
Diplomirani biolog
Department (abbreviation)
OUPO
Workplace
Višji strokovno raziskovalni asistent
Group
Raziskovalci
Phone
03 71 21 646
Email
Marija.Malovrh@ihps.si

Read more

Simona Luskar

Title, name and surname
Simona Luskar, M.Sc.
Full title
Simona Luskar , M.Sc. of Environmental Sciences; B.Sc., areas: Agriculture and Horticulture
Department (abbreviation)
Department of Official Validation and Evaluation
Workplace
Evaluator of Plant Protection Products (PPPs)
Group
Researchers
Phone
+386 3 71 21 646
Email
simona.luskar@ihps.si

Read more
Ni slike

Joško Livk

Title, name and surname
Joško Livk
Full title
B. Sc.
Department (abbreviation)
OUPO
Workplace
Certification of hop yield and planting material
Group
Researchers
Phone
03 71 21 642, GSM: 041 647 404
Email
Josko.Livk@ihps.si

Read more
SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER
© 2016 - 2024 Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije all rights reserved. | Cookies | Accessibility Statement | Site map