Skip to content
Logotip: Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije

Zaposleni

Ni slike

Aleksander Flajs

Title, name and surname
Aleksander Flajs
Full title
Inženir kmetijstva – smer agronomija
Department (abbreviation)
PP
Workplace
Vodilni inženir VI
Group
/
Phone
03 71 21 635/614 GSM: 041 291 305
Email
Sandi.Flajs@ihps.si

Read more

Alenka Ferlež Rus

Title, name and surname
Alenka Ferlež Rus univ. dipl. inž. agr.
Full title
univerzitetna diplomirana inženirka agronomije
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Višji strokovno raziskovalni asistent
Group
Raziskovalci
Phone
03 71 21 616 GSM: 041 399 304
Email
Alenka.Ferlez-Rus@ihps.si

Read more

Nataša Ferant

Title, name and surname
Mag. Nataša Ferant
Full title
Univ. dipl. biolog, višja strokovna-raziskovalna sodelavec
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Vodja področja zdravilnih in aromatičnih rastlin
Group
Raziskovalci
Phone
03 71 21 635
Email
Natasa.Ferant@ihps.si

Read more
Ni slike

Bojan Čremožnik

Title, name and surname
Bojan Čremožnik
Full title
dipl. inž. agr. in hort.
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Razvojni inženir VII/1
Group
Tehnični sodelavci
Phone
03 71 21 636 GSM: 031 342 922
Email
Bojan.Cremoznik@ihps.si

Read more
Andreja Čerenak

Andreja Čerenak

Title, name and surname
Assoc. Prof. Dr. Andreja Čerenak
Full title
Doctor of Biotechnological Sciences
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Researcher for breeding, biotechnology and plant genetics
Group
Researcher
Phone
00386 3 71 21 633 GSM: 00386 41 469 536
Email
Andreja.Cerenak@ihps.si

Read more

Barbara Čeh

Title, name and surname
Dr. Barbara Čeh
Full title
Doctor of Agricultural Sciences, Research Adviser
Department (abbreviation)
ORTO
Workplace
Researcher in the field of field crop production
Group
Researchers
Phone
03 71 21 612
Email
Barbara.Ceh@ihps.si

Read more
Ni slike

Primož Bukovec

Title, name and surname
Primož Bukovec
Full title
B. Sc.
Department (abbreviation)
Department of Official Validation and Evaluation (OUPO)
Workplace
Authorised Environmental Risk Evaluator for Pesticides, Head of department from 2011
Group
Researchers
Phone
03 71 21 640, GSM: 041 783 091
Email
Primoz.Bukovec@ihps.si

Read more

Jolanda Persolja

Title, name and surname
Mag. Jolanda Persolja univ. dipl agr.
Full title
Magistrica biotehničnih znanosti, diplomirani inženir agronomije
Department (abbreviation)
OVR
Workplace
Višji strokovno raziskovalni asistent
Group
Raziskovalci
Phone
03 71 21 646
Email
jolanda.persolja@ihps.si

Read more
SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER
© 2016 - 2024 Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije all rights reserved. | Cookies | Accessibility Statement | Site map