Pojdi do vsebine
Logotip: Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije

Zaposleni

Bojan Cizej

Naziv, ime in priimek
Bojan Cizej
Popolni naziv
univ. dipl. inž. živil. tehnol.
Oddelek (kratica)
OSP
Delovno mesto
Direktor
Skupina
Uprava
Telefon
03 71 21 602 GSM: 041 790 936
E-naslov
bojan.cizej@ihps.si

Preberi več

Magda Rak Cizej

Naziv, ime in priimek
dr. Magda Rak Cizej
Popolni naziv
Doktorica agronomskih znanosti, univerzitetna diplomirana agronomka, magistrica znanosti
Oddelek (kratica)
OVR
Delovno mesto
Višje strokovno raziskovalna sodelavka, Vodja Oddelka za varstvo rastlin
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 624 GSM: 031 280 333
E-naslov
Magda.Rak-Cizej@ihps.si

Preberi več

Gregor Leskošek

Naziv, ime in priimek
Gregor Leskošek univ.,dipl., inž., kmet.
Popolni naziv
Univerzitetni diplomirani inženir kmetijstva
Oddelek (kratica)
PP
Delovno mesto
Višji strokovno raziskovalni asistent
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 662 GSM: 031 819 532
E-naslov
Gregor.Leskosek@ihps.si

Preberi več

Iztok Jože Košir

Naziv, ime in priimek
doc. dr. Iztok Jože Košir
Popolni naziv
doktor kemijskih znanosti, univ. dipl, kem., znanstveni svetnik
Oddelek (kratica)
OAP
Delovno mesto
Raziskovalec na področju agrokemije in pivovarstva, vodja oddelka
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 608 GSM: 041 525 869
E-naslov
Iztok.Kosir@ihps.si

Preberi več

Andreja Čerenak

Naziv, ime in priimek
Izr. prof. dr. Andreja Čerenak
Popolni naziv
Doktorica biotehnoloških znanosti, univerzitetna diplomirana biologinja, magistrica znanosti, znanstvena svetnica
Oddelek (kratica)
ORTO
Delovno mesto
Raziskovalka na področju žlahtnjenja, biotehnologije in genetike rastlin
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 633 GSM: 041 469 536
E-naslov
Andreja.Cerenak@ihps.si

Preberi več

Primož Bukovec

Naziv, ime in priimek
Primož Bukovec
Popolni naziv
Univerzitetni diplomirani inženir kmetijstva
Oddelek (kratica)
OUPO
Delovno mesto
Pooblaščeni ocenjevalec usode in obnašanja fitofarmacevtskih sredstev v okolju, vodja oddelka od 2011
Skupina
Raziskovalci
Telefon
03 71 21 640 GSM: 041 783 091
E-naslov
Primoz.Bukovec@ihps.si

Preberi več
PRIJAVA NA NAŠE ELEKTRONSKE NOVICE
© 2016 - 2024 Inštitut za hmeljarstvo in pivovarstvo Slovenije vse pravice pridržane. | Piškotki | Izjava o dostopnosti | Zemljevid strani